spbredynki

Aktualności

hide
13.11.2019
 Dnia 11 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu odbyła się uroczysta Gala Piosenki Patriotycznej, w której uczestniczyli laureaci Międzyszkolnego Konkursu. 
CLEAR
13.11.2019

Dnia 08 listopada odbył się w naszej szkole konkurs historyczny pt „Niepodległość” przygotowany przez nauczycieli historii p. Beatę Żukowską i p. Daniela Chrzanowicza. 

CLEAR
13.11.2019
 Dnia 07 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I.
CLEAR
03.11.2019
Dnia 30 października uczniowie klas I, II, V i VI udali się z nauczycielami na pobliskie groby w Bredynkach. 
CLEAR
03.11.2019
Dnia 24 października uczniowie klas VII i VIII pod opieką p. Anny Mierzejek i p. Daniela Chrzanowicza pojechali do Multikina w Olsztynie na seans „Legiony”.  
CLEAR
03.11.2019
 Dnia 24 października w Szkole Podstawowej nr3 im. Orała Białego odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej.
CLEAR

Strona 1 z 89  > >>

Ważne wydarzenia w naszej szkole

hide
13.05.2019

Wielkanocna Zbiórka Żywności


Dnia 5 kwietnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznej Wielkanocnej Zbiórce Żywności. W tegorocznej edycji zbiórki wzięło udział 7 wolontariuszy i 3 opiekunów. Żywność zbierana była w trzech biskupieckich sklepach.Dzięki życzliwości ludzi dobrej woli udało nam się zebrać 148 kg żywności, która w różnej postaci trafi do naszych uczniów, a w szczególności zostanie przeznaczona na organizację II śniadania w szkole.
Szczególnie chciałabym podziękować wolontariuszom: Wiktorii Lendzioszek, Lidii Banaszek, Kamilii Kubala, Joannie Pawłowskiej, Patrycji Rogalskiej, Oliwii Żukowskiej, Emilii Berent oraz rodzicom, którzy sprawowali opiekę nad dziećmi podczas zbiórki w sklepach, Paniom: Paulinie Deptuła, Magdalenie Miecznikowskiej, Izabelii Krasoń, a także wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie i przeprowadzenie tegorocznej akcji.
J.Odzioba

Świąteczna Zbiórka Żywności

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Nasza szkoła

hide
 
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BREDYNKACH
 
 
 
uczymy się

 

Od 2006 w roku istniejemy jako Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach, którego organem prowadzącym zostało Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bredynki i Stanclewo z siedzibą w Bredynkach, skupiające osoby zainteresowane rozwojem szkoły i lokalnej społeczności


 

Więcej zdjęć szkoły