spbredynki

Aktualności

hide
13.11.2019
 Dnia 11 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu odbyła się uroczysta Gala Piosenki Patriotycznej, w której uczestniczyli laureaci Międzyszkolnego Konkursu. 
CLEAR
13.11.2019

Dnia 08 listopada odbył się w naszej szkole konkurs historyczny pt „Niepodległość” przygotowany przez nauczycieli historii p. Beatę Żukowską i p. Daniela Chrzanowicza. 

CLEAR
13.11.2019
 Dnia 07 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I.
CLEAR
03.11.2019
Dnia 30 października uczniowie klas I, II, V i VI udali się z nauczycielami na pobliskie groby w Bredynkach. 
CLEAR
03.11.2019
Dnia 24 października uczniowie klas VII i VIII pod opieką p. Anny Mierzejek i p. Daniela Chrzanowicza pojechali do Multikina w Olsztynie na seans „Legiony”.  
CLEAR
03.11.2019
 Dnia 24 października w Szkole Podstawowej nr3 im. Orała Białego odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej.
CLEAR

Strona 1 z 89  > >>

Ważne wydarzenia w naszej szkole

hide
13.05.2019

Szkolny Konkurs Recytatorski


 Dnia 10 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym wzięło udział 35 uczestników. Wiersze znanych polskich poetów recytowały dzieci z punktu przedszkolnego ,,Słoneczko” i oddziału zerowego oraz uczniowie klas I-III i IV-VIII. Występy uczniów oceniało jury w skład którego wchodzili nauczyciele na czele z Panią Dyrektor - Beatą Żukowską, a także Pani bibliotekarka – Iwona Deptuła. W trakcie konkursu panowała uroczysta i podniosła atmosfera. Recytacje poszczególnych grup wiekowych uatrakcyjniały występy przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Zgromadzonej publiczności – uczniom, nauczycielom, przybyłym gościom bardzo podobały się inscenizacje wiersza J. Tuwima pt,, Rzepka” w wykonaniu dzieci z oddziału zerowego, a także muzyczne wykonanie wiersza J. Tuwima pt,, Abecadło” w wykonaniu uczniów klasy I. Ponadto uwagę widowni przykuwały muzyczne występy uczniów klasy I-III- piosenka pt,,Meluzyna”- oraz solowy występ Leny Bartlewskiej. Konkurs został zakończony wręczeniem nagród, dyplomów i wyróżnień. W wyniku konkursu wyłoniono następujących laureatów:

 

Przedszkole i Zerówka:

- I miejsce – Lena Bejnar

Wyróżnienia :

o   Lena Kunka

o   Gabriela Brejnak

o   Andrzej Charkot

o   Maja Morgaś

 

 

Klasy I-III

- I miejsce – Amelia Zarzeka oraz Lena Bartlewska

- II miejsce – Zuzanna Olech , Katarzyna Repschlager

- III miejsce – Krzysztof Orzołek

 

 

Klasy IV-VIII

 - I miejsce- Wiktor Mierzejek

 - II miejsce – Maciej Maćkiewicz, Anna Tomasik

 - III miejsce- Kamila Kaczmarczyk, Aleksandra Dobrzycka

 

Wyróżnienia:

o   Grzegorz Tomasik, Adrian Skillandat.

 Organizator konkursu: Justyna Odzioba

Szkolny Konkurs Recytatorski

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Nasza szkoła

hide
 
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BREDYNKACH
 
 
 
uczymy się

 

Od 2006 w roku istniejemy jako Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach, którego organem prowadzącym zostało Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bredynki i Stanclewo z siedzibą w Bredynkach, skupiające osoby zainteresowane rozwojem szkoły i lokalnej społeczności


 

Więcej zdjęć szkoły