spbredynki

Aktualności

hide
13.11.2019
 Dnia 11 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu odbyła się uroczysta Gala Piosenki Patriotycznej, w której uczestniczyli laureaci Międzyszkolnego Konkursu. 
CLEAR
13.11.2019

Dnia 08 listopada odbył się w naszej szkole konkurs historyczny pt „Niepodległość” przygotowany przez nauczycieli historii p. Beatę Żukowską i p. Daniela Chrzanowicza. 

CLEAR
13.11.2019
 Dnia 07 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I.
CLEAR
03.11.2019
Dnia 30 października uczniowie klas I, II, V i VI udali się z nauczycielami na pobliskie groby w Bredynkach. 
CLEAR
03.11.2019
Dnia 24 października uczniowie klas VII i VIII pod opieką p. Anny Mierzejek i p. Daniela Chrzanowicza pojechali do Multikina w Olsztynie na seans „Legiony”.  
CLEAR
03.11.2019
 Dnia 24 października w Szkole Podstawowej nr3 im. Orała Białego odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej.
CLEAR

Strona 1 z 89  > >>

Ważne wydarzenia w naszej szkole

hide
05.06.2019

Najlepsze Nutki wystąpiły w Reszlu


 Dnia 1 czerwca, w Dzień Dziecka, nasz szkolny chórek Najlepsze Nutki wystąpił na Reszelskich Dniach Rodziny. Na dużej scenie, z profesjonalnym nagłośnieniem, w reszelskim amfiteatrze mogliśmy poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Z rockowym pazurem przed reszelską publicznością zagraliśmy kilka naszych dziecięcych utworów, a dodatkowo nasza uczennica Alicja Kondysiak z kl II, przy akompaniamencie gitary akustycznej premierowo wykonała utwór w języku niemieckim - "Happy End". W nagrodę dostaliśmy dyplom, puzzle i kilka drobnych upominków z Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu. Przed nami jeszcze kilka występów, tak więc dopingujcie nas i trzymajcie za nas kciuki.

Dni Rodziny w Reszlu

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Nasza szkoła

hide
 
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BREDYNKACH
 
 
 
uczymy się

 

Od 2006 w roku istniejemy jako Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach, którego organem prowadzącym zostało Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bredynki i Stanclewo z siedzibą w Bredynkach, skupiające osoby zainteresowane rozwojem szkoły i lokalnej społeczności


 

Więcej zdjęć szkoły