spbredynki

Aktualności

hide
13.11.2019
 Dnia 11 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu odbyła się uroczysta Gala Piosenki Patriotycznej, w której uczestniczyli laureaci Międzyszkolnego Konkursu. 
CLEAR
13.11.2019

Dnia 08 listopada odbył się w naszej szkole konkurs historyczny pt „Niepodległość” przygotowany przez nauczycieli historii p. Beatę Żukowską i p. Daniela Chrzanowicza. 

CLEAR
13.11.2019
 Dnia 07 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I.
CLEAR
03.11.2019
Dnia 30 października uczniowie klas I, II, V i VI udali się z nauczycielami na pobliskie groby w Bredynkach. 
CLEAR
03.11.2019
Dnia 24 października uczniowie klas VII i VIII pod opieką p. Anny Mierzejek i p. Daniela Chrzanowicza pojechali do Multikina w Olsztynie na seans „Legiony”.  
CLEAR
03.11.2019
 Dnia 24 października w Szkole Podstawowej nr3 im. Orała Białego odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej.
CLEAR

Strona 1 z 89  > >>

Ważne wydarzenia w naszej szkole

hide
07.06.2019

Wycieczka do stolicyDnia 6 czerwca 40 osobowa grupa uczniów z klas I-VI wraz z wychowawcami udała się na wycieczkę do Warszawy. Wyjazd został zorganizowany przez biuro turystyczne AROKA, a naszym pilotem i głównym przewodnikiem była pani Ewa. Pogoda nam dopisywała więc atrakcji nie brakowało.
Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od zwiedzania Starówki Warszawy, gdzie czekał już na nas p. Paweł, który oprowadził nas po najstarszej części tego miasta i w bardzo ciekawy sposób przybliżył nam historię Warszawy.
Widzieliśmy Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, Rynek i najstarszy pomnik Syrenki, pomnik Małego Powstańca. Weszliśmy po kamiennych schodkach, gdzie spotkaliśmy Bazyliszka, zobaczyliśmy najwęższą kamienicę Warszawy, a także budynek, do którego wchodzi się od drugiego piętra.
Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy i mogliśmy się poczuć jak prawdziwi kibice, zasiadając na trybunach, a już niebawem (w poniedziałek 10 czerwca) odbędzie się tam mecz Polska- Izrael. Kolejną atrakcją, która czekała na nas w ten upalny dzień był spacer- zwiedzanie zoo. Mieszka tam wiele zwierząt i nie sposób było do wszystkich dotrzeć. Odwiedziliśmy Słoniarnię, Ptaszarnię, Herpetarium z rozmaitymi gadami, Żyrafiarnię i Małpiarnię. Było tam, tak fantastycznie, że nawet drobny deszczyk, który się pojawił, był dla nas orzeźwiającą przyjemnością, a pyszne lody, które skosztowaliśmy po drodze przyniosły troszkę ochłody.
Po udanym spacerze czekał nas zasłużony odpoczynek i posiłek w Centrum Rozrywkowym HULA KULA. A około godziny 17.00 udaliśmy się w drogę powrotną zajeżdżając po drodze na „kolację” do Mc Donaldsa. Wycieczka była udana i wszyscy wrócili bardzo zadowoleni !!!
Serdecznie dziękujemy organizatorom, a szczególnie p. Ewie- naszej pilotce oraz panu kierowcy za bezpieczny transport i sprawną organizację. Polecamy się na przyszłość !!!  

Fotorelacja z wycieczki do Warszawy

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Nasza szkoła

hide
 
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BREDYNKACH
 
 
 
uczymy się

 

Od 2006 w roku istniejemy jako Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach, którego organem prowadzącym zostało Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bredynki i Stanclewo z siedzibą w Bredynkach, skupiające osoby zainteresowane rozwojem szkoły i lokalnej społeczności


 

Więcej zdjęć szkoły