spbredynki

Aktualności

hide
17.04.2020
Uczniowie klas I-III mieli za dodatkowe zadanie przygotować plakaty zachęcające do nauki języka angielskiego.  
CLEAR
17.04.2020
Tuż przed Świętami Wielkanocnymi odbył się internetowy konkurs plastyczny z języka niemieckiego: "Mein lieber, kleiner Osterhase".  
CLEAR
13.03.2020
  Dnia 9 marca (w poniedziałek) odbył się krótki apel z okazji Dnia Kobiet.
CLEAR
12.03.2020
 Dnia 03.03.2020 uczniowie naszej szkoły wystąpili w turnieju piłki nożnej w Warpunach.
CLEAR
12.03.2020
Dnia 21.02.2020 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny.
CLEAR
12.03.2020
 Któż nie lubi dostawać listów, kartek z życzeniami czy upominków?
CLEAR
12.03.2020
 Tuż przed balem choinkowym Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Arletą Reksha ogłosił Szkolny konkurs plastyczny "Maska karnawałowa 2020".
CLEAR
07.02.2020
Dnia 19 stycznia w Srokowie odbył się XXI Przegląd Kolęd i Pastorałek, w którym uczestniczyły nasze uczennice z klas II-III. 
CLEAR
26.01.2020
W ostatni dzień przed feriami, tj. 17 stycznia , uczniowie klas I-VII mieli okazję zagrać w 'planszówki'.
CLEAR

Strona 1 z 62  > >>

Ważne wydarzenia w naszej szkole

hide
07.06.2019

Wycieczka do stolicyDnia 6 czerwca 40 osobowa grupa uczniów z klas I-VI wraz z wychowawcami udała się na wycieczkę do Warszawy. Wyjazd został zorganizowany przez biuro turystyczne AROKA, a naszym pilotem i głównym przewodnikiem była pani Ewa. Pogoda nam dopisywała więc atrakcji nie brakowało.
Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od zwiedzania Starówki Warszawy, gdzie czekał już na nas p. Paweł, który oprowadził nas po najstarszej części tego miasta i w bardzo ciekawy sposób przybliżył nam historię Warszawy.
Widzieliśmy Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, Rynek i najstarszy pomnik Syrenki, pomnik Małego Powstańca. Weszliśmy po kamiennych schodkach, gdzie spotkaliśmy Bazyliszka, zobaczyliśmy najwęższą kamienicę Warszawy, a także budynek, do którego wchodzi się od drugiego piętra.
Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy i mogliśmy się poczuć jak prawdziwi kibice, zasiadając na trybunach, a już niebawem (w poniedziałek 10 czerwca) odbędzie się tam mecz Polska- Izrael. Kolejną atrakcją, która czekała na nas w ten upalny dzień był spacer- zwiedzanie zoo. Mieszka tam wiele zwierząt i nie sposób było do wszystkich dotrzeć. Odwiedziliśmy Słoniarnię, Ptaszarnię, Herpetarium z rozmaitymi gadami, Żyrafiarnię i Małpiarnię. Było tam, tak fantastycznie, że nawet drobny deszczyk, który się pojawił, był dla nas orzeźwiającą przyjemnością, a pyszne lody, które skosztowaliśmy po drodze przyniosły troszkę ochłody.
Po udanym spacerze czekał nas zasłużony odpoczynek i posiłek w Centrum Rozrywkowym HULA KULA. A około godziny 17.00 udaliśmy się w drogę powrotną zajeżdżając po drodze na „kolację” do Mc Donaldsa. Wycieczka była udana i wszyscy wrócili bardzo zadowoleni !!!
Serdecznie dziękujemy organizatorom, a szczególnie p. Ewie- naszej pilotce oraz panu kierowcy za bezpieczny transport i sprawną organizację. Polecamy się na przyszłość !!!  

Fotorelacja z wycieczki do Warszawy

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Nasza szkoła

hide

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BREDYNKACH
uczymy się

Od 2006 w roku istniejemy jako Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach, którego organem prowadzącym zostało Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bredynki i Stanclewo z siedzibą w Bredynkach, skupiające osoby zainteresowane rozwojem szkoły i lokalnej społeczności

----------------------------------

KORONOWIRUS POSTĘPOWANIE

Budynek szkoły: