spbredynki

Aktualności

hide
17.04.2020
Uczniowie klas I-III mieli za dodatkowe zadanie przygotować plakaty zachęcające do nauki języka angielskiego.  
CLEAR
17.04.2020
Tuż przed Świętami Wielkanocnymi odbył się internetowy konkurs plastyczny z języka niemieckiego: "Mein lieber, kleiner Osterhase".  
CLEAR
13.03.2020
  Dnia 9 marca (w poniedziałek) odbył się krótki apel z okazji Dnia Kobiet.
CLEAR
12.03.2020
 Dnia 03.03.2020 uczniowie naszej szkoły wystąpili w turnieju piłki nożnej w Warpunach.
CLEAR
12.03.2020
Dnia 21.02.2020 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny.
CLEAR
12.03.2020
 Któż nie lubi dostawać listów, kartek z życzeniami czy upominków?
CLEAR
12.03.2020
 Tuż przed balem choinkowym Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Arletą Reksha ogłosił Szkolny konkurs plastyczny "Maska karnawałowa 2020".
CLEAR
07.02.2020
Dnia 19 stycznia w Srokowie odbył się XXI Przegląd Kolęd i Pastorałek, w którym uczestniczyły nasze uczennice z klas II-III. 
CLEAR

Strona 1 z 70  > >>

Ważne wydarzenia w naszej szkole

hide
28.09.2019

Jesienny Piknik


„W zdrowym ciele, zdrowy duch”

Jesienny Piknik „W zdrowym ciele, zdrowy duch”

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Dnia 26 września odbył się w naszej szkole Piknik jesienny pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Ideą przewodnią tego dnia, było zdrowe odżywianie i ruch na świeżym powietrzu.
Zadaniem każdej klasy było przygotowanie zdrowej przekąski, którą oceniała komisja, a także jej degustacja. Potrawy były smaczne, zdrowe i kolorowe !!! Wszystkie klasy spisały się na medal i zostały nagrodzone upominkami. Podczas imprezy zorganizowano również rozgrywki w piłkę nożną trzech zaprzyjaźnionych drużyn ze szkoły w Borkach Wielkich, Węgoja i Bredynek. Tego dnia towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda, dlatego najmłodsi i ci, nie co starsi ;) mieli okazję pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach rozstawionych na górnym boisku.
Kolejna tego typy impreza ma się odbyć w lutym, z okazji Dnia Pizzy. Wtedy każda klasa dopiero pokaże swoje umiejętności kulinarne !!! Acha i najważniejsze, pragniemy bardzo serdecznie podziękować Rodzicom, dzięki którym mieliśmy wszystkie potrzebne do przekąsek składniki. Dziękujemy !!! 

Nasza szkoła

hide
 
 
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BREDYNKACH
  
uczymy się

Od 2006 w roku istniejemy jako Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach, którego organem prowadzącym zostało Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bredynki i Stanclewo z siedzibą w Bredynkach, skupiające osoby zainteresowane rozwojem szkoły i lokalnej społeczności

----------------------------------

KORONOWIRUS POSTĘPOWANIE