spbredynki

Aktualności

hide
17.04.2020
Uczniowie klas I-III mieli za dodatkowe zadanie przygotować plakaty zachęcające do nauki języka angielskiego.  
CLEAR
17.04.2020
Tuż przed Świętami Wielkanocnymi odbył się internetowy konkurs plastyczny z języka niemieckiego: "Mein lieber, kleiner Osterhase".  
CLEAR
13.03.2020
  Dnia 9 marca (w poniedziałek) odbył się krótki apel z okazji Dnia Kobiet.
CLEAR
12.03.2020
 Dnia 03.03.2020 uczniowie naszej szkoły wystąpili w turnieju piłki nożnej w Warpunach.
CLEAR
12.03.2020
Dnia 21.02.2020 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny.
CLEAR
12.03.2020
 Któż nie lubi dostawać listów, kartek z życzeniami czy upominków?
CLEAR
12.03.2020
 Tuż przed balem choinkowym Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Arletą Reksha ogłosił Szkolny konkurs plastyczny "Maska karnawałowa 2020".
CLEAR
07.02.2020
Dnia 19 stycznia w Srokowie odbył się XXI Przegląd Kolęd i Pastorałek, w którym uczestniczyły nasze uczennice z klas II-III. 
CLEAR
26.01.2020
W ostatni dzień przed feriami, tj. 17 stycznia , uczniowie klas I-VII mieli okazję zagrać w 'planszówki'.
CLEAR

Strona 1 z 62  > >>

Ważne wydarzenia w naszej szkole

hide
08.12.2019

Świąteczna Zbiórka Żywności


 


Dnia 29 listopada 2019 roku tradycyjnie, jak co roku nasza szkoła przystąpiła do Świątecznej Zbiórki Żywności. Dzięwięć wolontariuszek-uczennic klas V-VII- Ewelina Berent, Weronika Miecznikowska, Weronika Brejlak, TinaRusiniak, Joanna Lendzioszek, Wiktoria Lendzioszek, Lidia Banaszek, Milena Kaczmarczyk oraz Kamila Kubala w tym dniu wytrwale zbierały produkty spożywcze w czterech biskupieckich sklepach- Biedronce, Polo Markecie, Zebrze, Lewiatanie. Nad sprawnym i spokojnym przebiegiem zbiórki czuwały panie: Magdalena Grzybowska, Klaudia Wiśniewska, Magdalena Brejnak i Teresa Lewandowska. Dzięki ludziom dobrej woli i pomocy życzliwych osób udało nam się zebrać 380 kg. żywności. Zebrane produkty zostaną przeznaczone na organizację II śniadań dla dzieci uczęszczających do naszej placówki, a także organizację kiermaszu świątecznego.

                  W najbliższym czasie wolontariusze i opiekunowie otrzymają w podziękowaniu słodkie upominki oraz  dyplomy uznania za przeprowadzoną zbiórkę od Olsztyńskiego Banku Żywności oraz biskupieckiego stowarzyszenia pomocy rodzinie ,,Barka’’.

Ponadto nasza szkoła przygotowała i przekazała trzy paczki żywnościowe dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji w ramach akcji ,,Szlachetna paczka’’.

Składam serdeczne podziękowania rodzicom, uczniom, pracownikom szkoły za aktywne włączenie się w tegoroczną zbiórkę żywności oraz za pomoc w jej sprawnym przeprowadzeniu.

Justyna Odzioba

 

Świąteczna Zbiórka Żywności

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Nasza szkoła

hide

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BREDYNKACH
uczymy się

Od 2006 w roku istniejemy jako Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach, którego organem prowadzącym zostało Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bredynki i Stanclewo z siedzibą w Bredynkach, skupiające osoby zainteresowane rozwojem szkoły i lokalnej społeczności

----------------------------------

KORONOWIRUS POSTĘPOWANIE

Budynek szkoły: