spbredynki

Rozkład jazdu autobusów Biskupiec-Bredynki

hide

 

Odjazd

 

 

Przystanek

 

 

 

12.35

 

Biskupiec SP 3

12.40

 

Biskupiec SP2

12.45

 

Biskupiec Szkoła Niepubliczna

 

 

Najdymowo cegielnia

-

 

Najdymowo krzyżówka

-

 

Najdymowo kolonia

-

 

Najdymowo wieś

 

 

Najdymowo 5

13.05

 

Biskupiec SP3

13.10

 

Biskupiec Szkoła Niepubliczna

-

 

Adamowo

-

 

Bredynki las

-

 

Bredynki PKS

13.25

 

Bredynki SP

-

 

Stanclewo kolonia

-

 

Stanclewo droga

-

 

Stanclewo szkoła

-

 

Stanclewo las

-

 

Stanclewo Borkowski

-

 

Stanclewo las

-

 

Lipowo

15.15

 

Biskupiec Szkoła Niepubliczna

15.20

 

Biskupiec SP 3

-

 

Adamowo

-

 

Bredynki las

-

 

Bredynki PKS

15.25

 

Bredynki SP

-

 

Stanclewo kolonia

-

 

Stanclewo droga

-

 

Stanclewo szkoła

-

 

Stanclewo las

-

 

Stanclewo Borkowski

-

 

Stanclewo las

-

 

Lipowo

-

 

Adamowo

-

 

Bredynki las

 

 

 


 

 

Odjazd

 

 

Przystanek

6.30

 

Biskupiec

6.35

 

Najdymowo cegielnia

-

 

Najdymowo kolonia

6.40

 

Najdymowo wieś

-

 

Najdymowo krzyżówka

-

 

Najdymowo 5

6.55

 

Biskupiec SP3

 

 

Biskupiec SP 2

7.00

 

Biskupiec Szkoła Niepubliczna

-

 

Adamowo

7.10

 

Bredynki kolonia 1

-

 

Bredynki kolonia 2

-

 

Bredynki PKS

7.15

 

Bredynki SP

-

 

Stanclewo kolonia

-

 

Stanclewo PKS

7.20

 

Stanclewo las

-

 

Stanclewo Borkowski

-

 

Stanclewo las

-

 

Lipowo

 

 

Adamowo

7.30

 

Biskupiec SP3

7.35

 

Biskupiec Szkoła Niepubliczna

 

 

Adamowo

-

 

Lipowo

7.45

 

Stanclewo las

   

Kalendarz

hide

Kalendarz szkolny 2020/2021


Rozpoczęcie roku szkolnego

1 IX 2020

Zimowa przerwa świąteczna i ferie zimowe (w trakcie pandemii)

23 XII 2020-17 I 2021

 

Wiosenna przerwa świąteczna

1 -6

IV 2021

Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

25 VI 2021

Wakacje letnie

26 VI - 31 VIII 2021