Sukces naszej uczennicy Leny Bartlewskiej – 3 miejsce na Pucharze Polski Kadetów w Kick Light

W dniach 10-11.09 w Warszawie na Akademii Wychowania Fizycznego, 10tka Egidziaków w całości reprezentująca sekcję z Biskupca, udała się na Puchar Polski Kadetów w Kick Light i Mistrzostwa Mazowsza Kadetów w Pointfighting
Był to kolejny udany weekend w wykonaniu Naszych zawodników, którzy 10 razy stawali na podium.??? Dodatkowo Hanna Nowakowska została wybrana najlepsza zawodniczką wśród dzieci w formule Pointfighting?.?
?Puchar Polski w Kicklight wśród kadetów młodszych -42kg, zdobyła Barbara Budek, która w finale udanie zrewanżowała się za porażkę poniesioną na Mistrzostwach Polski z Judytą Szewczyk z Klubu Shark Łódź.
Basia dołożyła do tego jeszcze dwa srebrne medale w formule walk pointfighting w kategorii -42kg i -47 kg.
? Brąz na Pucharze Polski zdobyła również Maja Wojnicz, która w półfinale w kategorii Kicklight kadetów starszych – 50 kg, przegrała po dobrej walce z Aleksandrą Paczkowską z Ninja Academy Warszawa. Jak na razie jest to największe osiągnięcie Maji w Kickboxingu.
?Natomiast medalistami Mistrzostw Mazowsza w pointfightingu zostali również:
➡️ Wspominana już wcześniej Hanna Nowakowska ??, która w kategorii dzieci +36 kg wszystkie swoje pojedynki skończyła przed czasem ( finałowy pojedynek stoczyła z koleżanką ze swojego Klubu) i zasłużenie wygrała swoją kategorię zostając wybrana również Najlepsza zawodniczką wśród dzieci.
➡️ W tej samej kategorii dzieci + 36 kg ? miejsce zajęła Lena Kowalska, która udanie przebrnęła przez całe eliminacje, a półfinał skończyła przed czasem.
➡️ ?srebro i brąz ?zdobył Wojciech Nowakowski, który cały turniej walczył z kontuzją pleców. O ile w kategorii – 57 kg radził sobie bardzo dobrze wygrywając raz po raz swoje pojedynki, gdzie dopiero w finale poniósł porażkę z Jakubem Kasprowiczem z Ninja Academy Warszawa, tak w kategorii niższej po wygranym pierwszy pojedynku kolejny musiał oddać walkowerem z powodu nasilającego się bólu.
➡️ Srebrny krążek dołożył jeszcze Aleksander Burczyk ? w kategorii kadet młodszy +47 kg, przegrywając swój pojedynek finałowy że Stanisławem Nowickim KSCT Piaseczno.
➡️ ? brązowy medal w kategorii kadet młodszy -28 kg zdobyła Lena Bartlewska, dla której był to debiut w turnieju.
➡️Niestety w eliminacjach odpadli pozostali Nasi zawodnicy: Kinga Wieczorek, Mikołaj Kania oraz Arkadiusz Żabińsk, którzy mimo wielkiego zaangażowania musieli pogodzić się z goryczą porażki.
?Podsumowując był to udany turniej dla Naszych zawodników, zdobywamy w sumie:
??Złoto i brąz na Pucharze Polski Kicklight kadetów oraz 1?złoty, 5 srebrnych? i 2 brązowe medale, a także tytuł Najlepszego zawodnika na Mistrzostwach Mazowsza Kadetów w Pointfightingu.
Dziękujemy gospodarzom Fundacja Sportowy Talent Wojciech Wiertel- trener sportów walki Polski Związek Kickboxingu za świetnie przeprowadzoną imprezę. Było miło gościć w stolicy.
 
 
Puchar Polski Kadetów w Kick Light
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *