Walka Lili Łysak z SMA. POMAGAMY!

Maleńka Lila z Biskupca umiera. Na jej leczenie potrzeba 10 mln zł! Nie poddaje się rodzina, nie poddają się znajomi. Trwa zbiórka w internecie.
Kochani zostało już niewiele czasu! My też się nie poddajemy. POMAGAMY!
Wspieramy walkę Lili Łysak z SMA. Zapraszamy do wspierania akcji przez przyniesienie nakrętek do skrzyneczki pozostawionej w szkole.
Link do zbiórki pieniężnej: https://www.siepomaga.pl/lila-sma
Dziękujemy
 
Na pierwszy rzut oka Lila wyglądała na silną, zdrową dziewczynkę. Rodzice opuścili szpitalne mury jako najszczęśliwsi ludzie pod słońcem. „To miał być początek naszej wspaniałej przygody, jaką jest rodzicielstwo”. Niespełna tydzień później usłyszeli przerażającą diagnozę – rdzeniowy zanik mięśni (SMA1). To najgorsza i najcięższa z odmian tej choroby. Zamiast cieszyć się nowonarodzoną córką musieli podjąć walkę z brutalną chorobą.

Choroba postępuje… Lila prawie nie rusza rączkami i nóżkami. Może zaatakować płuca czy układ pokarmowy. Ratunkiem jest najdroższy lek świata – terapia genowa, która w ciągu kilkudziesięciu godzin od podania znacznie podnosi poziom białka SMN, a tym samym zatrzymuje postęp choroby. Działa najskuteczniej podana do 6 miesiąca życia. Stąd wyścig.

Rodzice wierzą, że dzięki ludziom o wielkich sercach wydarzy się cud. „Taką kwotę ciężko sobie wyobrazić, ale nie możemy stracić nadziei – walczymy o najwyższą stawkę” – piszą. Potrzeba aż 10 mln zł. Liczy się więc każda złotówka! Drugiej szansy nie będzie.

http://

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *